Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 31
shadow

ZAKRES OFEROWANYCH PRZEZ NAS PRAC OBEJMUJE:

  • instalacje i sieci sanitarne,
  • instalacje gazowe,
  • instalacje wodno-kanalizacyjne,
  • instalacje centralnego ogrzewania,
  • instalacje technologiczne.

Rzetelność, nabyte doświadczenie oraz dotrzymywanie terminów realizacji inwestycji pozwalają nam wykonać nawet najbardziej zaawansowane technologicznie systemy ogrzewania oraz skomplikowane instalacje wodno-kanalizacyje. Gwarantujemy profesjonale doradztwo w zakresie doboru najbardziej optymalnych rozwiązań oraz szybki i sprawny serwis.

Serdecznie witamy na naszej stronie

image

Zdajemy sobie sprawę jak trudnym i czasochłonnym zadaniem jest znalezienie odpowiedniej firmy, której powierzy się realizację zaplanowanych zadań. W poszukiwaniu najodpowiedniejszego wykonawcy często spędza się wiele godzin na przeglądaniu stron internetowych, ogłoszeń oraz na wywiadach wśród znajomych. Pragniemy zaoszczędzić Państwa cenny czas i zapropono -

wać współpracę z nami, gdyż zapewne poszukują Państwo firmy rzetelnej, doświadczonej oraz dotrzymującej terminów realizacji inwestycji. Jeśli tak, to jesteście Państwo na właściwej stronie. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte pomogą Wam bliżej zapoznać się z naszą ofertą usługową oraz ułatwią podjęcie decyzji o wyborze firmy SANBUD na wykonawcę zaplanowanych zadań.

Zapraszamy do współpracy

F. H. U. SANBUD SP. J.

SPECJALISTA W MONTAŻU I SERWISIE INSTALACJI SANITARNYCH, CENTRALNEGO OGRZEWANIA, WODNO-KANALIZACYJNYCH, GAZOWYCH