Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 3
shadow
O NAS

Firma Handlowo – Usługowa „SANBUD” Sp. Jawna powstała w 1995 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi kompleksowo i w pełni profesjonalnie. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w montażu i serwisie instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych.

Na swoim koncie posiadamy wiele udanych realizacji, dlatego naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak również do Klientów Indywidualnych. Wykonujemy instalacje sanitarne w zakładach przemysłowych, halach, biurowcach oraz w domach mieszkalnych. W pełni wykwalifikowana kadra pracownicza posiada wysokie umiejętności. Do wykonywanych zleceń używamy nowoczesnego sprzętu oraz materiałów najwyższej jakości, znamy najnowsze techniki wykonywania poszczególnych instalacji.

Serdecznie witamy na naszej stronie

image

Zdajemy sobie sprawę jak trudnym i czasochłonnym zadaniem jest znalezienie odpowiedniej firmy, której powierzy się realizację zaplanowanych zadań. W poszukiwaniu najodpowiedniejszego wykonawcy często spędza się wiele godzin na przeglądaniu stron internetowych, ogłoszeń oraz na wywiadach wśród znajomych. Pragniemy zaoszczędzić Państwa cenny czas i zapropono -

wać współpracę z nami, gdyż zapewne poszukują Państwo firmy rzetelnej, doświadczonej oraz dotrzymującej terminów realizacji inwestycji. Jeśli tak, to jesteście Państwo na właściwej stronie. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte pomogą Wam bliżej zapoznać się z naszą ofertą usługową oraz ułatwią podjęcie decyzji o wyborze firmy SANBUD na wykonawcę zaplanowanych zadań.

Zapraszamy do współpracy

F. H. U. SANBUD SP. J.

SPECJALISTA W MONTAŻU I SERWISIE INSTALACJI SANITARNYCH, CENTRALNEGO OGRZEWANIA, WODNO-KANALIZACYJNYCH, GAZOWYCH